با توجه به پیشرفت روز افزون علم و فناوری و پیچیدگیهای موجود در زندگی بشری و همچنین امور اداری و نیازهای مختلف افراد ، نیاز به اطلاع رسانی دقیق و کارآمد در تمامی سازمانها و نهادها و اصل مهم تکریم ارباب رجوع نیاز استفاده از فناوری و علم روز در این مورد دوچندان شده است. لذا گروه طراحی وب فراسین با گردآوری کارشناسان مجرب و متعهد و همچنین تکیه بر تجربه موفق اجرایی در طراحی و پیاده سازی سامانه های اینترنتی ، امکان استقرار یک پایگاه آنلاین کارآمد و مطمئن را مشتریان خود به ارمغان آورده است .

از سوی دیگر با رصد مدیران و کارشناسان گروه فراسین نسبت به پیدا کردن نیازمندیهای روز مشتریان خود در حوزه دیجیتال تصمیم گرفتند تا کلیه خدمات مرتبط را با توجه به استانداردهای روز آماده و خدمات رسانی کنند ، به عنوان مثال در حوزه تبلیغات آنلاین که امروزه مهمترین و موثرترین روش تبلیغات در دنیاست که امکانات بسیار زیاد و متنوعی را با بالاترین تاثیرگذاری در اختیار تبلیغات دهنده ها قرار میدهد، بیش از بیش تمرکز و تجربیات خود را قرار داده اند تا به روند دلخواه مشتریان خود در این حوزه کمک رسانی کنند.

در پایان با توجه به گسترده بودن این فعالیت ها و مطالعه دقیق و آشنایی با هر واحد شما را به صفحه خدمات گروه فراسین دعوت می کنیم.

.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!