فراسین یک خانواده همواره در حال رشد است

اگر روزی به فراسین بیایید، اولین چیزی که می‌بینید روابط و فضای کاری دوستانه ماست. ما برای رسیدن به اهداف بزرگمان، مثل یک خانواده همدل هستیم و یک گروه با تجربه با اعضای جوان و مشتاق است که همگی از حرفه‌ی خود، لذت میبرند.
به همین جهت، جستجوی ما برای استعدادهای برتر همیشگیست.

اعتماد

فراسین به تک‌تک اعضایش اعتماد می‌کند، نتیجه این‌که چیزی شبیه ساعت کاری وجود ندارد. فراسینی ها مسئولیت‌های بزرگ قبول می‌کنند و برای انجام آن به یکدیگر اعتماد دارند.

عدالت

در فراسین، فرقی نمی‌کند در چه موقعیت شغلی یا با چه جنسیتی باشیم، همه ما به عدالت و برابری پایبندیم و به حقوق هم احترام می‌گذاریم.

تجربه، یادگیری، رشد

ما در فراسین آدم‌ها را انتخاب می‌کنیم، نه تخصص‌ها را. چراکه اعتقاد داریم می‌توانیم یاد بگیریم و از دل همین یادگیری رشد کنیم.

هیچ مرزی وجود ندارد

ما برای بزرگ فکر کردن هیچ مرزی نمی‌شناسیم. محیط کاری متفاوت ما کمک می‌کند تا خلاقانه‌تر فکر کرده و فرصت تجربه‌های جدید و بزرگتری داشته‌باشیم.

سلامتی برای همه

سلامتی برای ما اهمیت زیادی دارد. ما برنامه‌های ورزشی و میان وعده‌های سالم داریم و سعی می‌کنیم تجربه‌ی سالم‌تری از فضای کاری داشته باشیم.

شما هم اگر به این ارزش‌ها اعتقاد دارید، فرم فرصت­‌های شغلی ما را سریعتر پر کنید. مشتاق دیدار و همکاری با شما هستیم.

 

 

 

نام(*)
Please type your full name.

نام خانوادگی(*)
Please type your full name.

تاریخ تولد(*)
Invalid Input

شهر محل سکونت(*)
Invalid Input

آخرین مدرک تحصیلی(*)
Invalid Input

رشته تحصیلی(*)
Invalid Input

آدرس ایمیل
Invalid email address.

تلفن همراه(*)
Please type your full name.

آخرین سمت(*)
Invalid Input

نام آخرین محل کار(*)
Invalid Input

از تاریخ(*)
Invalid Input

تا تاریخ(*)
Invalid Input

شغل مورد درخواست در واحد
Invalid Input

ارسال فایل رزومه(*)
Invalid Input

  

 

.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!