قالب وب سایت انجمن ملل متحد ایران

یکی از قالب های بین المللی طراحی شده توسط گروه گرافیک وب سایت فراسین مربوط به وب سایت انجمن ملل متحد ایران است که این وب سایت به 3 زبان زنده دنیا (فارسی - انگلیسی - فرانسوی) مطالب مربوط به خود را انتشار می دهد.

در این وب سایت سعی شده است از رنگ آبی مربوط به سازمان ملل متحد و رنگ سفید استفاده شود ، ولی در تکمیل این رنگ ها استفاده از رنگهای تیره و خاکستری نیز استفاده شده است.

البته چون این وب سایت به صورت پایگاه اطلاع رسانی می باشد و عکس های مطالب به صورت مرتب تغییر خواهد کرد ، سعی شده در طراحی آن از کادربندی صحیح برای این امر استفاده شود.

قالب وب سایت طاهابازار

قالب وب سایت طاها بازار جز یکی از قالب های زیبایی در زمینه فروشگاه اینترنتی بود ، در پروژه طاها بازار تلاش شده بود که علاوه بر برنامه نویسی آن که در واقع یک هایپرمارکت بزرگ آنلاین باشد و در آن همه سیستم های وابسته به مسائل تهیه ، بازاریابی ، خرید و فروش آنلاین ، توزیع و رضایتمندی مشتریان در نظر گرفته شود ، طراحی و پیاده شود ، طراحی ساده و بدون هیچ گونه پیچیدگی برای کاربران اینترنتی که قالبا مهندسین و تکنسین های پیمانکاری های مختلف از سراسر کشور هستند، در نظر گرفته شود.

در این قالب وب سایت سعی شده بود برای هر قسمت رنگی متفاوت و نامحسوس از دید کاربران در نظر گرفته شود که خود نمایان گر راهنمای استفاده باشد.

این وب سایت دارای قسمت فروشگاهی و معرفی محصولات و مقایسه مشخصات فنی است و علاوه بر آن دارای قسمت اخبار و رویدادهاست که بصورت متنی و گالری تصاویری اطلاع رسانی انجام می دهد.

وب سایت طاهابازار دارای قسمت ویدیوهای مرتبط به مسائل ساختمان نیز هست که تمامی آنها توسط تیم تولید محتوای ویدیویی فراسین تهیه و توزیع شده است.

قالب وب سایت علوم سبز

قالب وب سایت شرکت علوم سبز ،شرکتی که تمرکز خود را بر زمینه تحقیق و توسعه و بومی سازی سامانه های مختلف و ارائه راهکار در زمینه سیستمهای ارتباطی، ایمنی و حفاظت الکترونیکی و مکانیکی قرار داده است. جز نمونه کارهایی است که سعی شده است که در هر صفحه آن یک طراحی ویژه با توجه به معرفی آن فعالیت داشته باشد. این وب سایت به صورت واکنش گرا یا همان ریسپانسیو برای کاربران آماده شده است .

یکی از ویژگی های جالب در طراحی این مجموعه استفاده از رنگ سبز به عنوان رنگ اصلی سازمانی این مجموعه می باشد که در بین همکارانی که چندین سال با این شرکت همکاری مستمر داشته اند ، رنگی شناخته شده و دارای هویت می باشد.

قسمت دیگر در طراحی این قالب که در نظر گرفته شد ، ایجاد تعدادی آیکون مخصوص هر زمینه فعالیت در این شرکت بود.

معرفی محصولات و خدمات از دیگر قسمت های مخصوص در طراحی این وب سایت بوده است که در آن سعی شده است که هر محصول که به هر دسته فعالیت مربوط است را با رنگ همان فعالیت نمایش داده شود.

قالب وب سایت simplay

یکی از محصولات ویژه در بین کاربران سیستم عامل ها ، پلیرهای مخصوص ویدیو و موزیک می باشد، سیمپلی (simplay) یکی از پلیرهای حرفه ای در این زمینه در بین کاربران می باشد ، علاوه بر طراحی ظاهر گرافیکی این برنامه که از قسمتهای مختلف و جذابی تشکیل شده است ، تیم گرافیک قالب وب فراسین ، طراحی سایت اصلی این پلیر محبوب که در واقع مکان اصلی برای دریافت و ثبت لایسنس های مربوط است را بر عهده داشته است.

در قالب این وب سایت سعی شده که علاوه بر طراحی ساختار اصلی برای کاربرانی که از دسکتاپ ها استفاده می کند از کاربرانی که موبایل های شخصی یا تبلتشان برای استفاده از این سایت می خواهند استفاده کنند ، لذت ببرند.

این قالب در واقع یک single page می باشد که در آن قسمت دریافت یا دانلود برنامه ، قسمت معرفی ویژگی های این برنامه قرار گرفته است.

قالب وب سایت samlawfirm

قالب وب سایت موسسه بین المللی حقوقی و داوری سام ، علاوه بر استفاده از تکنیک پارالکس اسکرولینگ دیزاین (parallex scrolling design) و واکنش گرا بودن ، ایجاد و معرفی خدمات با استفاده از عکس مرتبط به هر فعالیت است.

نسخه اصلی این وب سایت به صورت زبان انگلیسی می باشد و نسخه دومی آن به صورت زبان شیرین فارسی می باشد.

این موسسه علاوه بر معرفی خدمات حقوقی و داوری بین المللی خود ، به معرفی همکاران و شرکای تجاری خود پرداخته است.

.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!