ست اداری شکوفه عقیق

با توجه به طرح اصلی لوگوی این موسسه ، طراحی ست اوراق اداری به شکلی که از دو رنگ آرامش بخش و سازمانی "سبز و سرمه ای " استفاده شده است. این اثر در همان زمستان سال 1389 توسط تیم طراحی گرافیک فراسین اجرا و چاپ گردید.

یکی از نکات قابل توجه این اثر استفاده از خطوط اسلامی و مشبکی در لوگوی این مجموعه بروی ست اوراق اداری این مجموعه هست. در این طرح ست اوراق اداری از رنگ سبز در قسمت پشت کار استفاده نشده است زیرا هدف بر این بوده است که تنها در جاهایی که رنگ می تواند کنتراستی در کار ایجاد کند استفاده شود.

ست اداری سروش اقتصاد مهر

یکی از اوراق اداری بسیار کاربردی و تکنیکی از مجموعه طراحی گرافیک فراسین ، اوراق اداری شرکت سروش اقتصاد مهر می باشد ، که پس از اتمام طراحی لوگوی این شرکت در تابستان سال 1389 طراحی و چاپ شد. این ست اوراق نیز از دو رنگ اصلی سبز و قرمز تشکیل شده است. نشان اختصاصی این مجموعه که همان دایره ای است که در آن یک نشانگر موس در مرکز ثقل همه اوراق که قسمت جلو و پشت آن قرار گرفته است و نکته دیگر درباره این ست اوراق اداری ایجاد یک کادر مناسب برای قرار گرفتن متون نامه یا آدرس در پاکت نامه ها می باشد.

.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!