اینترنت محیطی همیشه در حال تغییر است که خواستارش این است که شما همیشه با آخرین و بزرگترین بستر های ارتباطی و متدولوژی ها بروز باشید. وب سایت شما اولین برداشت مشتریانتان از شرکت یا فعالیت شماست،که تصمیم به انجام کسب و کار با شما را بگیرند یا در وب سیات شما ثبت سفارش اولین خرید را انجام دهند یا اولین مشاوره یا آموزش را از شما بیاموزند یا چه اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار دهند ، که خود همین امر بدون تردید بزرگترین دید و استراتژی در بازاریابی کلان مجموعه شما می باشد.

استدیوی طراحی وب فراسین ، با چندین سال سابقه در تولید سامانه های آنلاین با زیان های مختلف برنامه نویسی و آخرین تکنیک های اجرایی وب می تواند شما را به این امر نزدیک کند.

می توان از بارزترین توانایی این گروه ایرانی ، پیاده سازی کلیه امکانات درخواستی مشتریان و اجرای دقیق فضای گرافیکی درخواستی با توجه به سازگاری با نام تجاری مشتریان اشاره کرد.
حرکت خلاق جزء یکی از ارکان اصلی در تیم اتاق فکر فراسین در زمان اجرا و مشاوره می باشد.
مشاوره رایگان بازاریابی اینترنتی و انجام حرکت به سوی یک وب سایت هوشمند و نشانه یک کسب و کار اینترنتی پایدار و بروز از دیگر اقدامات ما می باشد که این مورد در گروه های مشابه هیچ گونه تعریفی ندارند و تنها اهدافشان طراحی وب سایت و تحویل دادن پروژه به مشتری می باشد ولی در فراسین شروع کار از این نقطه می باشد.
گروه امنیت فراسین نیز در اتمام پروژه ها با توجه به تجارب گرانقدر خود عملیات تست نفوذ و امنیت را شروع می کنند تا نقاط نفوذپذیر پروژه مشخص شود.
با توجه به رشد روزافزون استفاده از موتورهای جستجو گروه طراحی وب فراسین با توجه به داشتن یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی با توجه به آخرین متد های روز موتورهای جستجو عملیات seo on site را تعریف کرده است،که خود کاربران سایت بدون داشتن کوچکترین اطلاعات از این متدها می توانند کلمات موردنظر کسب و کار خود را به صفحات اصلی موتورهای جستجو نزدیک کنند.
یکی دیگر از مواردی که مشتریان در طراحی وب نیازمند هستند داشتن یک سرور میزبانی وب که تیم طراحی اشراف کافی روی آن داشته باشد که گروه طراحی وب فراسین نیز با داشتن انواع سرورهای قدرتمند و بروز این نیاز مشتریان را در کمترین زمان مهیا می سازد تا آنها درگیر زمانی انتخاب سرور برای سرویس خود نشوند.
تولید محتوا یا بازاریابی محتوایی یکی از مواردی است که مشتریان در راه اندازی ابتدای سایت و در ادامه در فازهای بعدی نیاز مبرمی به آن دارند که تیم تولید محتوای فراسین علاوه بر آنکه کلیه محصولات و خدمات شما را به وب سیات منتقل می نماید ، کلیه اطلاعات را به صورت استاندارد موتورهای جستجو به خصوص گوگل وارد می نماید که این خود یک نوع بازاریابی در فضای مجازی می باشد.
با توجه به موارد اشاره شده،حالا شما خود می دانید که طراحی سایت یک امر کاملا تکنیکی و تخصصی هست که توسط یک گروه باید انجام شود تا به موفقیت اصلی آن در فضای مجازی امیدوار بود ، هزینه طراحی وب سایت نیز هم به صورت میزان ساعتی که متخصص هر بخش روی آن فعالیت انجام می دهد محاسبه می گردد و به مشتری طی طرح پیشنهادی اعلام می گردد ، فلذا نمی توان هزینه های طراحی یک وب سایت را با ترفندهای مختلف و استفاده از قالب های رایگان به صورت پکیجی و با یک قیمت بسیار پایین اعلام کرد ، این مورد بدان معنی نمی باشد که هزینه طراحی سایت بسیار بالاست این بدان معناست که با توجه به میزانی که شما تخصص لازم دارید و وقت برای طراحی سایت شما گذاشته می شود ، هزینه از شما دریافت می گردد نه اینکه بابت یک قالب رایگان به جای عدد صفر (0)  تومان ، اعداد 20.000 تا 100.000 تومان دریافت گردد.