شبکه های اجتماعی به عضوی جداناشدنی در زندگی امروزی تبدیل شده است. بازاریابی در شبکه های اجتماعی نه تنها باعث دیده شدن محصولات می شوند بلکه محدودیت های موجود در وب سایت ها را نیز به نوعی پوشش می دهد.

طراحی یک برند آنلاین موفقیت آمیز نه تنها به ایده های برتر بلکه به تاثیرگذاری آ« روی مخاطب نیز بستگی دارد.

درک کردن ابعاد جدید در شبکه های اجتماعی امروزی اقدامی مهم در جهت موفقیت در پروسه بازاریابی است

تجارت اجتماعی

ادغام کردن خرید آنلاین و تجارت اجتماعی در شبکه های اجتماعی گامی منطقی برای یک هدف بلندمدت است. امروزه بسیاری از افراد خریدهای خود را به وسیله فروشگاه های اینترنتی و با گوشی های هوشمند و یا تبلت های خود انجام می دهند. این خریدها می تواند شامل اپلیکیشن ها، نرام افزارها و یا هر نوع محصول دیگری باشد.

برای مثال، فروختن یک تیشرت با برندی معتبر یک راه ساده برای ترکیب کردن تجارت و شبکه های اجتماعی است.

سرعت، عامل حیاتی

انتظارهای طولانی مدت و درگیرشدن در زنجیره های عرضه و تقاضا امروزه دیگر بی معنی است. سرعت شبکه های اجتماعی است به این معناست که بازاریاب ها باید قدرت کافی و قابلیت لازم برای پاسخ سریع به فعالیت های بازار را به دست آورند. مدیران نیز باید به آنها اعتماد داشته باشند و آزادی لازم برای ایجاد کمپین های خودجوش را به بازاریاب ها بدهند.

"بازاریابی چابک" به این معناست که بازاریاب بتواند کمپین هایی با عنوان های کوتاه و موضوعاتی جذاب به سرعت در شبکه های اجتماعی راه بیاندازد. نباید فراموش کرد که "به روز بودن" در این بازاریابی چابک از اهمیتی فوق العاده برخوردار است.

محتوا

"بازاریابی محتوا" از اجزای مهم بازاریابی اینترنتی در گذتشه بود اما هر چه زمان به جلو می رود اهمیت آن نیز بیشتر می شود. امروزه به ندرت افراد پیدا می شوند که بگویند تبلیغات آنلاین برای جذب مخاطب اهمیتی ندارد. تولید محتوا هرچه که باشد مهم ترین رکن بازاریابی است. تصاویر، ویدئو، اینفوگرافی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و ... می تواند به عنوان محتوای قابل قبول مورد استفاده قرار گیرد.

پیام های خصوصی

ارسال پیام های خصوصی به کاربران توئیتر، فیسبوک و نرام افزارهای ارتباطی در تلفن همراه، اقدامی است که بیشتر بازاریاب ها از آن استقبال می کنند.

 اگر از این کار استقبال می کنید حس شوخ طبعی را فراموش نکنید. ابتدا نیازهای مشتریان را یادآور شوید سپس درباره محضول خود توضیح خود توضیح دهید تا فعالیت شما مثمرثمر واقع شود.

مواظب تغییرات باشید

سرعتی که شبکه های اجتماعی جهانی در حال پیشرفت هستند سرگیجه آور هستند و همگام شدن با آنها کمی مشکل به نظر می رسد.

می توانید از نبوغ و استعدادخود برای غلبه بر این مشکل استفاده کنید تا کمپانی شما بتواند گام به گام پیشرفت کند.

در جریان آخرین تغییرات ما باشید.

ثبت نام در خبرنامه

آخرین پست هامحبوب ترین پست ها


.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!