سازگاری وب سایت با تمام دستگاه ها

این فلسفه در تکنولوژی های جدید در طراحی وب سایت به این معناست که زمانی که شما وب سایتی را طراحی می نمایید، کاربران باید قادر باشند تا وب سایت شما را در هر صفحه نمایش با هر سایزی به درستی مشاهده نمایند.

در سال های گذشته وب سایت های دنیا تنها در کامپیوترهای رومیزی (Desktop pc) و لپ تاپ ها دیده می شدند اما هم اکنون پلتفرم های جدیدی مانند انواع موبایل ها تبلت ها نیز به این گروه اضافه شده اند که طراحان وب سایت نیز باید بتوانند وب سایت خود را به نحوی طراحی کنند که با تمامی مرورگرهای موبایل و سایر دستگاه ها سازگاری کامل داشته باشد.
در حقیقت تا بحال بیشتر وب سایت های دنیا فاقد نسخه مناسب پلتفرم موبایل می باشند و صفحات وب آن ها در موبایل بسیار ریز و کوچک دیده می شوند و متون آن ها غیر قابل خواندن می شود. اما بسیاری از مالکان وب سایت نیاز به داشتن نسخه مخصوص موبایل را در سال جدید به عنوان نیازی ضروری احساس کرده و تصمیم به طراحی نسخه ای سازگار با انواع پلتفرم های موبایل دارند.

در جریان آخرین تغییرات ما باشید.

ثبت نام در خبرنامه

آخرین پست هامحبوب ترین پست ها


.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!