کیفیت وب سایت شما به وسیله بازدیدکنندگان و میزان سوددهی سنجیده می شود. در حالی که تعداد بازدیداها از سایت شما موضوعی مهم است اما نکته حیاتی این است که آیا این بازدیدکنندگان به "مشتری" تبدیل خواهند شد؟

ترافیک ارگانیک فرصت بزرگی است تا بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید. مشترین شما به تبلیغاتی که در جای مناسب خود در وب سایت قرار داشته باشد توجه خواهند کرد و برای محصول شما پول پرداخت می کنند نه به  تبلیغات گول زننده که باعث می شود مخاطب کاملا از وب سایت شما ناامید شود و آن را ترک کند.

نکات زیر را رعایت کنید تا کمک حال شما در جهت پیداکردن بازدیدکنندگانی باشد که قصد دارند با محصول شما آشنا شوند.

  1. بلاگ ها: بلاگ ها مکان‌هایی برای "سخن گفتن" هستند. ساختار خودمانی و دوستانه آن بهترین راه حل جذب مشتریان بالقوه است که می توانید آنها را از اهداف، فعالیت ها، محصولات و خدمات جدید خود باخبر سازید. یک وب سایت به روز نیز راهی فوق العاده برای دیده شدن توسط موتورهای جستجوست
  2. کلیدواژه‌ها: اولین قدم برای جذب مخاطب دانستن این نکته است که آنها واقعا چه کسانی هستند؟ با کمک Hubspot می توانید یک ابزار ارزیابی کلیدواژه پیدا کنید. این ابزار به شما کمک می کند تا بر روی بازدیدها، رنک و دشواری کلیدواژه‌ها تمرکز کنید.
  3. شبکه های اجتماعی: بلاگ های خود را به شبکه های اجتماعی پیوند بزنید. پیوند وب سایت یا بلاگ شما با شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توئیتر برافزایش رنک گوگل تاثیربسزایی دارد. مطالب بارگذاری شده درشبکه های اجتماعی، لینک های وب سایت شما را در مقابل دید هزاران مخاطب قرار می دهد.
  4. عنوان مناسب: تیتر و عنوان مناسب اولین نکته ای است که مخاطب را با آن درگیر می کند. در موتورهای جستجو عنوان مطلب از اهمیت ویژه ای برخورداراست. سعی کنید تیتر مطالب خود را تاحدممکن کوتاه و در عین حال رسا انتخاب کنید تا پیام را به روشنی به مخاطب مخابره کند.

در جریان آخرین تغییرات ما باشید.

ثبت نام در خبرنامه

آخرین پست هامحبوب ترین پست ها


.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!