درحالی که اکثر صاحبان کسب و کار اهمیت طرح ریزی استراتژی حضور در شبکه های اجتماعی را درک کرده اند اما برخی ها بر این باورند که بازاریابی در شبکه های اجتماعی روندی است که لزوما به بازگشت سرمایه منجرنخواهد شد. البته هر دو دیدگاه به صورت نسبی درست است. قبل از حضور در شبکه های اجتماعی به رازها و

واقعیت های موجود در این فضا نگاهی بیاندازید.

  1. راهی که برای موفقیت در شبکه های اجتماعی باید بپیمائید بسیار طولانی و پرپیچ وخم است. موفقیت یک شبه به دست نمی آید. شاید شما باید وقت زیادی بگذارید تا آنچه روی آن سرمایه گذاری کرده اید به شما بازگردد. اگر به دنبال موفقیت شبه هستید به سراغ شبکه های اجتماعی نروید.
  2. قراردادن مطلب در شبکه های اجتماعی باید روتین و منظم باشد. اگر می خواهید برند شما دیده شود و بر سر زبان ها بیافتد باید چند ساعت در هفته را به شبکه های اجتماعی اختصاص دهید.
  3. اگر یک اپراتور برای اداره شبکه های اجتماعی استخدام کنید تا مطالب را به صورت منظم ارسال کنند آن وقت گوگل نیز صفحات شما را در صفحات نخستین جستجوها قرار می دهد.
  4. در صورت استخدام یک متخصص در زمینه شبکه های اجتماعی، وی قادر است تا بازدیدکنندگان از وب سایت شما را آنالیز کند و به شما بگوید که چه نوع اطلاعات و مطالبی برای جذب مخاطب مناسب است. البته این کار بسیار وقت گیر است و در ابتدای راه بیش از آنکه موفقیت آمیز باشد با شکست همراه خواهد بود.
  5. باید به این نتیجه برسید که کدام مطلب بیشتر کلیک می خورد. پی بردن به میزان بازدید آن چیزی است که باید برای آن در شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کرد.
  6. باید به این ارزیابی برسید که مشتریان شمابیشتر در کدام شبکه های اجتماعی فعال هستند و بر اساس همین مبنا در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید. اینتساگرام می تواند یک گزینه خوب باشد.
  7. ممکن است که شبکه های اجتماعی به خودی خود رایگان باشند اما استخدام یک تیم خلاق برای اداره آنها هزینه بر است.

فراموش نکنید که حضور در شبکه های اجتماعی ضروری است و ارزش خرج کردن دارد

در جریان آخرین تغییرات ما باشید.

ثبت نام در خبرنامه

آخرین پست هامحبوب ترین پست ها


.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!