در حالی که همیشه استخدام یک سئوکارحرفه ای  برای راهنمایی درباره بهینه سازی رتبه سایت در موتورهای جستجو تصمیمی عاقلانه به نظر می رسد، اما شما می توانید با رعایت این 5 نکته سئوی خود را بهینه سازی و در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. این 5 نکته می تواند به عنوان خودآموزی برای موضوع دیجیتال مارکتینگ نیز مورد استفاده قرار گیرد.

شروع به تولید محتوا کنید
در مزاحل اولیه تولید وب سایت، شما باید با دقت تمام تصمیم بگیرید که کدام کلیدواژه ها به کسب و کار، کالا و یا خدمات شما مرتبط است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این کلیدواژه ها بخشی از طرح اولیه و اصلی وب سایت شما خواهند بود. توسعه دهنده ها نیز که سایت شما را صفحه به صفحه طراحی می کنند، این کلیدواژه ها به عنوان URL صفحات مورد استفاده قرار می دهند. این امر به شما کمک می کند تا امتیاز کلی سئوی خود را افزایش دهید. هچنین این اقدام باعث بهبود در سادگی استفاده و indexing شما می شود.

وقتی که شما کلیدواژه ها را در ابتدای کار به دقت آنالیز کنید، این تحقیق شما باعث می شود تا سایتی را ایجاد کنید تا گوگل را ترغیب کند تا آن را در بالاترین نتایج جستجوها قرار دهد.

در طراحی سایت بهینه سازی کلیدواژه‌ها را در نظر بگیرید

علاوه بر ایجاد زیرساخت سایت، هسته مرکزی کلیدواژه ها باید در تمام اجزای پروسه طراحی سایت شما ریشه دوانده باشد. طراحان وب سایت ها باید به خوبی بر این نکته متمرکز شوند که چه کلیدواژه هایی باید انتخاب شوند تا یک صفحه ایجاد شده بتواند خود را برای استفاده از یک کلیدواژه بهینه شده تطبیق دهد.

همانند توسعه دهندگان که بر روی عقبه وب سایت کار می کنند، طراحان نیز باید با کلیدواژه ها و همچنین مسیری که بتوانند ایده های ذهنی خود را در صفحات و تصاویر به کار گیرند، آشنایی داشته باشند. با طراحان خود به صورت مشترک همکاری کنید تا مطمئن شوید که سئو سایت شما از همان ابتدا به درستی کار می کند. با این همکاری مشترک قادر خواهید بود تا پروسه رنکینگ سایت خود را به سرعت به پیش ببرید.

استراتژی تولید محتوای مناسب تدوین کنید

پس از عبور ازمرحله طراحی، می توانید سئوی خود را با یک برنامه استراتژیک در زمینه تولید محتوا بهینه سازی کنید. این استراتژی می تواند به وسیله کلیدواژه ها در تمامی تگ های heading ، تصاویر، محتوای صفحات و بلاگ ها تدوین شود.

لیست جامعی از کلیدواژه های مدنظر خود را در اختیار داشته باشید. در آن صورت می توانید حفره های موجود در محتواهای منتشرشده را مشاهده کنید.

هر نوع نوشته و یامشخصات محصول خود را کندوکاو کنید و تمامی محتواهای خود را شخصی سازی کنید تا یک دسته کلیدواژه غنی شده را به دست آورید. این کلیدواژه‌ها به افزایش رنکینگ سایت شما کمک شایانی می کند.

برای افزایش ارزش سایت نیز می توانید یک وبلاگ ایجاد کنید. شاید شما سوال کنید که چه احتیاجی به ساخت یک وبلاگ دارید. جواب این است که " هرچه بسته های محتوایی سئو به وب سایت شما بیشتر شود، امتیاز سئوی شما نیز به سرعت افزایش می یابد".

سئو را در شبکه های اجتماعی ترکیب کنید

استراتژی های موفقیت آمیز سئوی خود را در شبکه های اجتماعی ادغام کنید. شبکه های اجتماعی به خودی خود نوعی موتورجستجو هستند. گوگل صفحات موجود در شبکه های اجتماعی را به عنوان سیگنالی درباره "فعال بودن وب سایت‌ها" در نظر می گیرد. در حالی که ممکن است لینک‌ها به خودی خود رنکینگ وب سایت در شبکه های اجتماعی را بهبود ندهد اما پست های مالتی مدیا تاثیربسزایی در بازدید از صفحات شما دارند.

پروفایل ها در شبکه های اجتماعی به منزله اولین معرف برای مشتری ها و یا مخاطبان بالقوه برند شما هستند. پروفایل‌های خود را همیشه به روز و جذاب نگاه دارید تا به شما کمک کنند تا مخاطبان در صفحات وب سایت شما بیشتر ارتباط برقرار کنند.گشت و گذار مخاطبان در صفحات وب سایت به افزایش امتیاز سئو کمک شایانی می کند

بردبار باشید

بهینه سازی سئو وقت گیراست. فراموش نکنید که برای بهترشدن باید بردبار باشید. این 5 راهکار که به صورت خودآموز ارائه شده به شما کمک می کند تا در هزینه هایتان صرفه جویی کنید. استارت آپ های کوچک و فعالیت های شخصی نیز می توانند جایگزینی برای استخدام یک سئوکار حرفه ای باشند.

به یاد داشته باشید که جستجوها همواره در حال تغییر هستند. بهترین راه حل برای پیشبرد اهداف سایت شما رعایت کردن این نکات به ظاهر ساده و در عین حال مهم هستند.

در جریان آخرین تغییرات ما باشید.

ثبت نام در خبرنامه

آخرین پست هامحبوب ترین پست ها


.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!