باید ها و نبایدهایی که در طراحی وب سایت نقش مهمی دارند

امروزه تقریبا همه مدیران می دانند که می توانند کسب و کار و تجارتشان را به اینترنت متصل کرده و از طریق بازاریابی اینترنتی برای خود جذب مشتری کنند. طراحی یک وب سایت کار ساده ایست اما برای جذابیت بیشتر آن و جذب کاربر باید نکات و قوانینی را راعایت نمود.

سرعت لود شدن سایت و تاثیر آن بر سئو

امروزه که افراد بدنبال راههایی برای دستیابی سریعتر به اطلاعات هستند و ثانیه ها هستند که پیروزی و شکست ما را در انتخاب سایت ما توسط کاربران مشخص می کنند لازم است بر روی بهبود سرعت وب سایت خود تمرکز کنیم. بعلاوه از زمانیکه گوگل اعلام کرد که سرعت بارگذاری صفحات وب را در الگوریتم رتبه بندی خود وارد کرده است اهمیت این موضوع برای وب مسترها پررنگتر شده است.

بهینه سازی سئو

بهینه سازی سایت (سئو) به فرآیندی گفته می شود که با استفاده از ترکیب تکنیکهای برنامه نویسی، محتوای سایت و عوامل خارجی تاثیر گذار در رنکینگ گوگل و استفاده از علم سئو باعث افزایش ترافیک و بازدید سایت شما خواهد شد.

سازگاری وب سایت با تمام دستگاه ها

این فلسفه در تکنولوژی های جدید در طراحی وب سایت به این معناست که زمانی که شما وب سایتی را طراحی می نمایید، کاربران باید قادر باشند تا وب سایت شما را در هر صفحه نمایش با هر سایزی به درستی مشاهده نمایند.

شبکه های اجتماعی به عضوی جداناشدنی در زندگی امروزی تبدیل شده است. بازاریابی در شبکه های اجتماعی نه تنها باعث دیده شدن محصولات می شوند بلکه محدودیت های موجود در وب سایت ها را نیز به نوعی پوشش می دهد.

در جریان آخرین تغییرات ما باشید.

ثبت نام در خبرنامه

آخرین پست هامحبوب ترین پست ها


.

اطلاعات تماس

شما می توانید فرم تماس با ما پر کنید که کمتر از یک دقیقه وقتتان را میگیرد، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند یا به راحتی با شماره زیر تماس بگیرید.

info [at] farasin dot ir

+98 21 66299646

.

درخواست پروژه

طبق آمار داخلی ما "از سالیان اخیر تا به حال" 93درصد مجموع شرکت هایی که از گروه فراسین درخواست انجام پروژه داشتند، از انجام همکاری با این مجموعه ابراز رضایت کرده اند، زیرا نه تنها درخواست فعلی آنها برطرف شده بلکه نیازهای آینده آنها نیز طی جلسات حضوری با ما برنامه ریزی گردیده است.

همین امروز درخواست دهید!